Громада Винник відкликає депутата за неналежне виконання обов’язків

Громада Винник звернулася до Територіальної виборчої комісії із проханням відкликати депутата Винниківської міської ради Олега Проціва через неналежне виконання своїх обов’язків місцевого обранця.

Як повідомив керівник фракції «Народний контроль» у Винниківській міській раді Володимир Почаєвець, він повністю підтримує позицію громади.

За словами Почаєвця, Олег Проців неодноразово порушував основні принципи і положення передвиборчої програми як кандидата у депутата, висунутого «Народним контролем». Зокрема, йдеться про обмеження можливості поєднувати роботу у виконавчому органі з депутатською діяльністю в одній місцевій раді. А, як відомо з офіційної декларації за 2017 рік, Проців перебуває на посаді Начальника відділу військово-облікового бюро при Виконавчому комітеті Винниківської міської ради та отримує заробітну плату з місцевого бюджету. Окрім того, депутат не проводив регулярні публічні звіти та прийоми громадян.

У липні Олег Проців вийшов зі складу фракції «Народний контроль» у Винниківській міській раді, а у вересні подав заяву про вихід із партії.  Від жовтня представляє «Самопоміч».

«Кожна політична партія має свої принципи та ідеї. Зрештою, є таке поняття як партійна дисципліна. Якщо ж у депутата інше бачення, як вибудовувати свою роботу, то це його особистий вибір. Але, зрозуміло, що нам не по дорозі із людьми, які не підтримують наші пріоритети. Зрештою, головну оцінку роботі Олега Проціва вже дала громада», – коментує керівник Львівського міського осередку «Народного контролю» Валерій Веремчук.