Громадські слухання від черкаської влади відбуваються «по-старому» (+відео)

Як повідомляв «Народний контроль» Черкащини 19 лютого о 14:00 міською владою Черкас було оголошено, що відбудуться громадські слухання в будинку культури ім. І. Кулика щодо забудови в мікрорайоні Соснівський. І вже на підготовчому етапі слухань виникли ряд непорозумінь.

«Не було оголошено ні про час початку реєстрації, ні про час завершення. За дві години до початку слухань вже були люди спортивної статури, які реєструвалися і займали місця в залі. Хто ці люди – невідомо. Давати коментарі на камеру вони відмовлялися. Не на камеру в своїй більшості вони також не хотіли нічого говорити, або заявляли: «Ну ви ж знаєте, чому ми тут», – зазначив активіст «Народного контролю» Сергій Костенко.

Але і самі слухання відбулися з численними порушеннями: не було обрано головуючого, секретаря. Міський голова просто передав право на ведення слухань директору департаменту організаційного забезпечення Лілії Маліщук, яка відразу почала створювати лічильну комісію. До якої, за “дивним збігом обставин”, із залу відразу були запропоновані люди, які були скомпрометовані участю в скандалах при проведенні місцевих виборів 2015 року.

«Після того, як стало зрозуміло, що зала не може вмістити всіх бажаючих, активісти запропонували перенести голосування в інше приміщення, яке буде більш пристосоване для проведення слухань з великою кількістю людей. Попри велике небажання влади переносити слухання громадськість домоглася винесення цього питання на голосування і громада його підтримала більшістю голосів», – наголосив голова Черкаського міського осередку Олександр Галкін.

Про час і місце нових слухань пообіцяли оголосити окремо. Наша позиція залишається незмінною: ні знищенню зелених легень міста, ні забудові! Пропонуємо переглянути відео, як міська влада збирала громаду на слухання з ключового питання розвитку міста Черкаси.