Гроші на ремонт даху будинку 48 по вул.В.Бердичівській виділять з міського бюджету

Таку обіцянку мешканціям дали в міськвиконкомі, прохання житомирян доніс Народний Контроль.

Дах тече, а діла нікому нема. Житомиряни багато років просять комунальників залатати покрівлю та отримують лише відписки. Мешканці будинку звернулись до Народного Контролю.

Житомирянин Денис каже, що в квартирі жити страшно. Електрику майже не вмикають, адже в будь-який момент може трапитись  пожежа, колись до цього мало чого бракувало – розповідає чоловік: «Два года назад мы сделали здесь ремонт, все начало рушиться, дожди начали идти, заливать вот нас. Трескаются потолки, проводка вся сгорела, пожар чуть у нас не был, сверкало у нас все. Грибок везде по потолку начал распостраняться, ручьем дождь идет, паркет сломан, жить здесь совсем невозможно. Ребенок маленький ходит тут каждый день, вредно для здоровья ему.»

Неля Володимирівна з проблемою звертались і в ЖЕК, і  в міську раду, і в прокуратуру. І хоча минулого року дах підлатали – та це не допомогло, – бідкається жінка: «Что бы мы не делали, мы уже подставляли какие-то вещи, мы брали цемент, заделывали эти дырочки, но в результате крыша как текла, так и течет. И вот внизу, обратите внимание все мокрые те вещи, которые мы подкладывали», – додає Неля Володимирівна, мешканка  шестиповерхівки

У міськраді розповідають – поточний ремонт справді результату не дав, дах треба ремонтувати капітально. Роботи обійдуть у 130 тисяч гривень.  Журналістів «Народного Контролю» запевняють – ці гроші незабаром мають виділити з бюджету міста.

«Першочергово в цьому році, після того, як сесія виділить кошти, цей будинок буде зроблено по капітальному ремонту.Зараз погодні умови нам сприяють, і я думаю, що все-таки роботи виконаються, все буде якісно і люди не будуть потерпати від цього дощу у них в квартирі», – прокоментувала Ірина Ярош, заступник начальника житлового господарства Житомирської міськради.