Гроші з бюджету мають йти на освіту та медицину, а не на обслуговування можновладців, – Добродомов

«Народний контроль» запропонував скоротити витрати на обслуговування президента та Генпрокуратури, а ці гроші витратити на простих українців.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі авторської програми «Ми зможемо!» на 4 каналі.

«Щороку влада збільшує витрати на силові структури, зокрема на МВС – на 12,1 млрд більше, на СБУ – на 2 млрд, на ГПУ – на 1 млрд. І це попри те, що починає роботу ДБР, яке перебирає частину функцій прокуратури і поліції. І яке теж отримає бюджет в 1,1 млрд гривень. Ми вимагаємо збільшити фінансування освіти та медицини коштом зменшення видатків на Кабмін та Раду, ДУС, яке обслуговує президента, поліцію, прокуратуру», – зауважив нардеп.

Добродомов наголосив, що проект бюджету абсолютно відірваний від людей.

«Будь ласка, одна кричуща стрічка витрат. Уряд закладає на будівництво житла для переселенців 10 млн гривень, друзі, реально – це десять квартир. Водночас на, цитую: фундаментальні та прикладні наукові дослідження у сфері державного управління, закладають понад 70 млн гривень! Фактично це гроші на дисертації, які елементарно розкрадуть. Ми їх пропонуємо віддати на будівництво житла для переселенців, яких у країні півтора мільйона», – додав він.