Гучні справи на Рівненщині, які набули розголосу завдяки «Народному контролю»

Собаки, гроші і земля. Події, що могли б лишитися без уваги, якби не набули громадського розголосу. Хто і як не дає замовчувати резонансні справи дізнавався «Народний контроль».

На папері виділили землю учасникам АТО в Обарові. Півроку бійці ніяк не могли  отримати свої ділянки, передбачені Законом. Місцева влада лише розводила руками і годувала обіцянками.

У  людей вже увірвався терпець і вони разом з журналістами та активістами «Народного контролю» вирушили на позачергову сесію райради, яку спеціально скликали, аби поставити крапку у земельному питанні. Врешті  депутати все ж взялися надати землі. Та ділянки виділили  не вельми привабливі – на болотах. Журналістам  і активістам «Народного контролю» пообіцяли – знайдуть кращі та замінять.

Премії за високі результати роботи. Саме собі «малює» керівництво центру соцвиплат у Рівному. Натомість працівникам державної установи діставались крихти від зарплати. Аби задовольнити свої нездорові апетити, втомлені сидінням у кріслах керівники не гребують нічим. Людей таке зухвальство обурювало.

Врешті-решт новий керівник центру соцвиплат пообіцяв – невиплачені кошти працівникам, згідно з  індексацією, будуть нараховані найближчим часом.

А ось ця історія розпочалась майже 2 роки тому. Один з приватних підприємців Рівного розводив собак породи тибетський мастиф. Розплідники чоловік зробив поблизу житлових будинків та одного з навчальних закладів Рівного.  Рівняни скаржилися – відкривати буцигарню поблизу житлових будинків – це справжнє знущання над ними.

Лідер «Народного контролю» на Рівненщині Дмитро Сільман неодноразово намагався донести до пана Бойка, що останній діє незаконно, та підприємець слів не чув. Тому активіст звернувся до депутатів Рівненської міської ради та міського голови з проханням заборонити розводити собак у місті.