Інформація про витрати комунальних підприємств має стати публічною, – Веремчук

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді, представник комісії фінансів та планування бюджету Валерій Веремчук готує проект ухвали щодо обов’язкового оприлюднення витрат комунальних підприємств на сайті ЛМР.
Про це він повідомив учора, 4 жовтня, під час публічного обговорення проекту бюджетної резолюції міського бюджету міста Львова на 2019 рік, – пише Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

«Хочемо, щоб інформація про витрати комунальних підприємств була прозорою і публічною. Відтак готую ухвалу, щоб будь-хто міг побачити на сайті комунальних підприємств, як використовуються ці статутні капітали. Наразі ця інформація доступна лише профільним комісіям у титульних списках», – пояснив Веремчук.

Він нагадав ситуацію, коли у 2015 році кошти, виділені на автобуси «Електрон», комунальне АТП-1 використало на придбання інших автобусів.

«Ми не могли зрозуміти, чому місто боргує перед львівським підприємством. Але так вирішив директор і закон дає йому можливість таке рішення ухвалювати одноосібно без міської ради. Тому є думка, щоб кошти на ремонти, капітальні роботи виходили окремими стрічками в бюджеті розвитку, які бачать всі, коли їх ухвалюють на сесії міської ради, а не «ховати» їхні статутні фонди комунальних підприємств», – додав Валерій Веремчук.