Інваліду з Чорткова «Народний контроль» допоміг отримати необхідне спецобладнання

Майже рік Ярослава Гатало, паралізований після двох інсультів, намагався отримати спецзасоби – палицю і санітарне крісло – через міський відділ соціального захисту. Вдалося це зробити лише після втручання «Народного контролю».

 «Йому потрібні спеціальне туалетне крісло і палиця, бо ходити він не може, – розповіла дружина неповносправного Ганна Гатало.  – Я кільканадцять разів зверталася у соцзахист. І до начальника ходила, і до  інших працівників, які обіцяли замовити обладнання в Полтаві. А вони мені: «Війна!». Але в Полтаві не має війни, за рік усе можна було зробити».

Як розповіли «Народному контролю» у відділі соцзахисту, затримка із наданням сцеобладнання виникла саме через повільне виконання замовлення заводом у Полтаві.  Та все ж після втручання «Народного контролю» міська влада Чорткова привезла паралізованому чоловіку спеціальну палицю. А «ГР «Народний контроль» подарував Ярославу Гатало необхідне санітарне крісло.

«Міський голова палицю нам передав. Він певно купив за свої кошти.  Я дуже вдячна «Народному контролю», адже тільки завдяки вашій допомозі справа зрушила з мертвої точки», – говорить Ганна Гатало.

«Сьогодні дуже важливо не забувати про те, що потрібно допомагати не лише армії, а багатьом потребуючим», – наголосив активіст «Народного контролю» Володимир Бліхар.

««Народний контроль» зробив те,  про що мала би подбати держава. На жаль, ситуація така, що сьогодні  саме волонтери і громадські організації займаються тим, чим мають займатися  державні структури», – додала голова Тернопільської обласної організації «Громадський рух «Народний контроль» Олена Абакумова.