Іван Бездітний

Виборчий округ №9  (Вінницька міська рада).

Виборчий округ №26 (Вінницька обласна рада).

Народився 02 жовтня 1983 року у м. Гнівань Тиврівського району Вінницької області. Закінчив Київський національний університет внутрішніх справ, юрист, секретар комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги при Раді адвокатів Вінницької області.  Неодружений, має доньку.

«Я йду в депутати тому, бо мої знання та досвід допоможуть змінити життя вінничан на краще, – каже Іван Бездітний.Я  надаю послуги правової допомоги, а тому мені добре відомі проблеми, з якими стикаються щодня пересічні громадяни. На сьогоднішній день найгостріше питання – соціальний рівень життя людей. Люди хочуть жити краще і вони заслуговують на це. Найбільш незахищені верстви населення звертаються по допомогу щодо перерахунку пенсій, соціальних виплат. А це свідчить про те, що їм для прожиття не достатньо того, що отримують».

Іван Бездітний  каже, що обрав партію «Громадський рух «Народний контроль», адже вона не заплямувала свою репутацію. Для нього це  дуже важливо – представляти партію, яка має повагу серед громадян.

 Передусім, коли стане депутатом міськради, хоче відрегулювати систему, завдяки якій вінничани зможуть вирішити свої  першочергові проблеми.

«Наприклад, на сьогоднішній день гостро стоїть питання благоустрою житлових будинків і непомірно високих та необґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги. Я вважаю, що якщо людина сплачує таку вартість послуг, як сьогодні, то вона має жити в будинку із європейським рівнем комфорту», – говорить Іван Бездітний.