1604Ivano-Frankivck

Іванофранківці просять відремонтувати Пасічнянський міст

Це Пасічнянський міст Івано-Франківська і він у буквальному сенсі – дірявий. Люди звернулися до «Народного Контролю», кажуть: ходити тут небезпечно і просять владу негайно відреагувати.

Пані Надія через міст мандрує щоденно. Долати його з дітьми, переконує: дуже непросто. «Важко! Я вже один раз пробила колесо . Є взагалі такий шов, коли забуваєшся, можна ступити і  провалитись ногою – там на крайчику моста», – нарікає жінка.

Цей міст з’єднує мікрорайон Пасічна з центром міста. Таких наскрізних ям на ньому чимало. Пішоходи бідкаються: діри глибокі, розминутися не просто, та й провалитися можна будь-якої миті.

До кінця року ями залатають,запевняють «Народний Контроль» у мерії. На ремонт моста чиновники планують витратити близько півтора мільйона гривень. «Нову технологію, новий проект ми виготовили і так само по облаштуванню самого асфальтного покриття зовнішнього і на проїжджій частині і на тротуарах, які там є. Я думаю, у цьому році буде ремонтуватися вулиця Галицька і паралельно ми проведемо і ремонт моста», – запевняє Михайло Смушак, директор міського департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Ми проконтролюємо, щоб комунальники виконали обіцянку та відремонтували міст на Галицькій.

https://youtu.be/dQY1yCpVev4?list=PLDEZiCP-7YqgfU0fEPvOJuJWx29vHLmd0