Кандидат в президенти має визначити на ключові посади претендентів, які не займалися політикою, – Добродомов

Президент подає претендентів на 5 важливих посад, і цих людей мають показати майбутні кандидати під час виборів.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsONE.

«Сьогодні ми маємо проблеми в ключових відомствах, керівники яких призначенні за поданням президента. Це все тому, що ці люди непрофесійні та призначені лише за домовленістю. От скажіть, якби під час виборів Порошенко сказав, що його кум Луценко стане генпрокурором, рошенівський менеджер Дмитро Вовк очолить НКРЕКП, а його банкір Гонтарева стане головою НБУ. Чи віддали б за нього скільки голосів у першому турі?» – наголосив нардеп.

Добродомов зазначив, що такі важливі кандидатури потрібно показувати ще під час виборів.

«Президент подає кандидатури на п’ять ключових посади. Це міністри оборони та закордонних справ, голова Нацбанку, генпрокурор та голова СБУ. «Народний контроль» наполягає на тому, аби  кандидати в президенти під час виборів показували кандидатів на ці посади. І це мають бути люди, які не були раніше в політиці, а є професіоналами своєї справи. Наша партія буде йти саме таким шляхом», – констатував Добродомов.