Керівник Херсондержрибохорони знищує водні біоресурси області

Керівник Херсонрибоохорони Богдан Артющик та його підлеглі рибінспектори є першими винищувачами водних біоресурсів в акваторії Херсонської області, корупціонерами й хабарниками. Про це понад рік говорять активісти «Народного контролю».

«12 січня 2018 року ми провели рейд, в результаті якого за місцем проживання самого Богдана Артющика (с. Кизомис, Білозерського району) виявили дислокацію браконьєрів з забороненими знаряддями ловлі: сітками, раколовками, човнами, з ямою, в якій виявлено рештки риби та раків, здобутих злочинним шляхом. Що можна говорити про здійснення охоронних заходів таким керівником по усій акваторії області, якщо на території його домоволодіння таке діється? Коли нарешті Роман Педченко, який чесно пройшов всі конкурси і за законом має бути виконуючим обов’язків буде призначений?» – обурився голова Херсонського міського осередку «Народного контролю» Валерій Гурківський.

За відповіддю на болючі питання активісти відправилися до нового голови Держрибохорони України Бєлова Ярослава Сергійовича, який пообіцяв обговорити з міністром аграрної політики призначення Романа Педченка,  виконуючим обов’язків поки що з випробувальним терміном. «Народний контроль» й надалі слідкуватиме за розвитком подій.