Керівник львівського Центру для бійців АТО має відзвітувати про свою роботу, – Свінціцький

Керівник Центру з наданням послуг учасникам бойових дій о. Роман Лагіш на наступній сесії Львівської міської ради має прозвітувати про роботу та про використані кошти.

З такою вимогою виступив голова міжфракційної групи  учасників АТО у Львівській міськраді, депутат фракції «Народний контроль» Віталій Свінціцький  під час пленарного засідання 14 липня.

«Центр уже має  багато напрацювань.  Звітувати є про що. Обговорювати є що. Тому вважаю за потрібне, аби керівник розповів про виконану роботу та показав фінансовий  звіт»,  –  наголосив депутат.

Нагадаємо, близько два місці тому о. Роман Лагіш написав заяву на звільнення з посади керівника Центру для АТОвців. Тоді оголосили новий конкурс, спеціальна комісія заслухала усіх претендентів. Утім і досі міський голова Львова Андрій Садовий не призначив нового директора Центру. 

Довідка: згідно Положення,  директора Центру за надання послуг учасникам бойових дій призначає мер Львова за пропозицією депутатів гуманітарної комісії, комісії законності та членів міжфракційної групи з питань АТО.