Керівник «Народного контролю» Івано-Франківщини взяв участь у з’їзді Асоціації деревообробних підприємств Прикарпаття

Сьогодні, 20 жовтня, відбувся з’їзд Асоціації деревообробних підприємств Прикарпаття, де обговорили актуальні питання, які турбують підприємців.

Говорили про ситуацію в лісопромисловому комплексі області, ринок деревини, будівництво деревообробного заводу-гіганту Швайгофер у Коломиї, аналізували програму розвитку деревообробної галузі області. Також наголосили на перспективах передачі лісогосподарських підприємств України в концесію та визначили її наслідки.

Керівник «Народного контролю» Прикарпаття Володимир Гергелюк акцентував увагу на важливості доцільного та результативного використання лісових ресурсів у нашій країні.

«Ми ще з 2015 року разом з представниками Асоціації ведемо спільну боротьбу за ефективне та раціональне використання лісових ресурсів. Наше завдання полягає в тому, щоб Україна не стала сировинним придатком для іноземних корпорацій, а ми змогли добитися сприятливих умов для вітчизняних деревообробних підприємств, створили робочі місця та збільшили надходження до бюджетів усіх рівнів», — наголосив Гергелюк.

Голова Асоціації деревообробних підприємств Ігор Соболевський зауважив, що він запрошував представників місцевої влади та депутатів Верховної Ради від Прикарпаття взяти участь у з’їзді.

«Тільки Дмитро Добродомов, як народний депутат України та один зі співавторів закону про накладання мораторію на вивіз лісу-кругляку, зустрівся з представниками Асоціації під час робочого візиту на Прикарпаття. Саме там були напрацьовані вимоги щодо цієї проблеми. Сьогодні у Верховній Раді оголосили депутатський запит Дмитра Добродомова з цими вимогами до Прем’єр-міністра України та профільних міністрів», — зазначив Соболевський.