Керівники фракцій Львівської міської ради закликають ЛОР зберегти вивіз сміття зі Львова за областю

Керівники фракцій «Народний контроль», «Громадянська позиція», «Самопоміч», «УКРОП» і БПП у Львівській міській раді ініціювали спільне звернення до Львівської обласної ради з проханням не вносити змін у рішення, за якими управління ТПВ у Львові перейшло до області.
Як наголошується у зверненні, саме завдяки співпраці міста та області через укладання Меморандуму про співпрацю територіальних громад області, щодо розв’язання проблем з ТПВ, вдалося уникнути важких екологічних наслідків через сміттєву кризу у Львові.

«Зі свого боку Львівська міська рада виконала всі зобов’язання, взяті на себе у межах Меморандуму, – своєчасно перераховувала передбачені в рішення наших рад субвенції. Враховуючи це, звертаємося до Вас із проханням не вносити змін у відповідні рішення Львівської обласної ради, щоб повністю реалізувати і у часовому, і у фінансовому вимірах наші попередні домовленості», – йдеться у зверненні.

Також депутати просять надати максимальне сприяння з боку Львівської обласної ради у пошуку на території Львівської області земельної ділянки для розміщення регіонального полігону для захоронення ТПВ.
Нагадаємо, під час сесії ЛОР 12 березня заплановано розгляд питання про повернення Львову управління ТПВ міста.