Хабар від фінансиста: чи уникне покарання головний скарбник Херсона

26 вересня 2017-го. Головний скарбник Херсона у робочий час сидить у кафе разом з начальником управління захисту економіки Артемом Антонищуком. Роман Підперигора пропонує полковнику Антонищуку одну тисячу доларів. Нібито за припинення перевірок у міськвиконкомі. Усі дії пана Підперигори фіксує відеокамера. Згодом з’ясовується – це не просто зустріч чиновника та правоохоронця, а сцецоперація

Затриманий за хабар директор департаменту фінансів Роман Підперигора – знову у своєму кріслі. Повернувся на службове місце розподіляти гроші херсонської громади. Директор департаменту фінансів Роман Підперигора понад десять років на державній службі. Крісло у мерії він займає ще з часів Януковича. Зміна влади Роману Підперигороді не страшна. Навіть за правління нинішнього, нібито вірного ідеалам Майдану, мера пан Роман час від часу виконує роль його заступника.

Як міські чиновники багатіють на власних схемах та чи уникне покарання головний скарбник Херсона, дивіться у розслідуванні «Народного контролю».