Херсонські активісти «Народного контролю» просять допомогти маленькій дівчинці

Дорогі мешканці Херсону та всієї України!

До нас за допомогою звернулась Ірина Дудник, мешканка Херсона.
Чотири місяці тому її внучці Цілинко Насті (3 роки 8 місяців) поставили важкий діагноз – гострий лімфобластний Т-клітинний лейкоз (рак крові).

До теперішнього часу дівчинка проходить лікування у відділенні інтенсивної хіміотерапії в лікарні «Охматдит», м. Київ. Наші лікарі роблять все можливе, щоб повернути дитині здоров’я, і в цьому вони досягли значного успіху. У Насті наступила ремісія.

Для завершення лікування Насті потрібна операція ТКМ (трансплантація кісткового мозку) від нерідного донора. У нашій країні такі операції законом заборонені. Але за кордоном ці операції рятують тисячі життів.

Настю готові прийняти фахівці клініки A.O.U. Citta della Salute e della Scienza di Torino в Італії. Вартість лікування становить 110 447,67 євро.

Міністерство охорони здоров’я та інші посадовці відмовились допомогти родині. Вони збирали кошти через соціальну мережу (ВК та Однокласники). Зараз ці соціальні мережі заборонені на території України, і кількість людей, які б могли допомогти, зменшилась. Також був сюжет на телеканалі «112 Україна», але більше безкоштовно співпрацювати вони не можуть.

Батьки Насті та «Народний контроль» звертаються до Вас з проханням про допомогу в зібранні цієї суми. Самостійно впоратися сім’ї дуже важко. Тому надія тільки на допомогу небайдужих людей. Кожна перерахована Вами гривня може стати вирішальною в порятунку маленького життя.

——————–Карта ПриватБанку для переказів в гривні ———————
4149 4978 2059 7864
на ім’я Цілинко Ірини

Подяка і низький Вам уклін за допомогу!

Р.S. Зустрітися і поговорити з батьками Насті можна, зателефонувавши за номерами:
Мама Цілинко Ірина 050 226 12 62
Тато Цілинко Діма 095 765 92 93
Бабуся Ірина Дудник 066 239 47 63

Ознайомитися з документами і ходом збору коштів можна у створених на підтримку Насті Цілинко групі за посиланням:
https://www.facebook.com/groups/171609839993418/?ref=bookmarks

Давайте разом допоможемо маленькій дівчинці жити.