Хмельничани просять встановити обмежувачі швидкості на дорозі біля під’їзду

Мешканці вул. Свободи, 19 у Хмельницькому тривало просять владу встановити обмежувачі швидкості біля будинку.

Хмельничанин Іван вже навіть не береться рахувати скільки разів ледь не став жертвою ДТП біля власного під’їзду. Справа в тім, що будинок за адресою Свободи,19 виріс над транспортною артерією. Коли будували дім ще десять років тому, планували обмежувачі швидкості, відповідні знаки, утім задум залишився лише на папері.

«За моєї пам’яті тут було чотири аварії. В одній із них загинула людина. Якби тут були обмежувачі швидкості, цього не сталося би», – впевнений мешканець будинку Олександр.

Одного разу ініціативній групі навіть вдалось домогтись розробки кошторисно-проектної документації на встановлення тут штучних обмежувачів швидкості, але далі створення проекту справа не зрушила.

Журналісти «Народного контролю» звернулися до начальника відділу безпеки руху Хмельницького міського управління ЖКГ Олександра Ковальчука, який визнав перехрестя небезпечним, але… встановити штучні обмежувачі швидкості неможливо: є світлофор, а нема ні школи, ні дитячого садочка.

«Вузькі тротуари необхідного відгородити від дороги, щоб автівки не виїжджали на них. Але штучні обмежувачі ми навряд встановимо. Людям необхідно ще раз звернутись письмово. Ми їхнє звернення передамо поліцейським, щоб отримати експертну відповідь», – заявив Олександр Ковальчук.