Київська обласна організація «Народного контролю» провела позачергову Конференцію

Учора, 22 жовтня, в Києві відбулась Позачергова Конференція  Київської обласної організації політичної партії «Народний контроль».

Під час заходу обговорювалось  питання сучасної політичної кон’юктури та шляхи розвитку потужності партійних організацій «Народного контролю» в Київській області.

Конференцією було затверджено прийняти за основу програму розвитку партійних організацій за моделлю, яку запропонував Заступник Голови Київської обласної організації партії Богдан Звір, а саме:

  • економічний аналіз використання коштів бюджетів в містах і районах на території області;
  • висвітлення можливих правопорушень в процесі використання коштів місцевих бюджетів;
  • відстоювання необхідності покарання нечистих на руку чиновників та наближених до них представників бізнесу, винних в розтраті коштів місцевих бюджетів.

«Київська область страждає від нецільового використання коштів місцевих бюджетів. Наприклад, депутати міста планують за рік відремонтувати 10 ліфтів, 30 дахів і 28 дворів житлових будинків. А замість цього зводять в центрі міста якийсь пафосний фонтан, роздають людям надувні кульки і гречку, а всі інші гроші кладуть собі в кишеню. А люди далі за них голосують і далі ходять пішки на 12-й поверх, далі ламають автівки і ноги в глибоких ямах на розбитій дорозі» – зазначив Тарас Боровський, голова «Народного контролю» на Київщині.

Він наголосив, що коже активіт повинен контролювати використання коштів місцевих бюджетів у своєму населеному пункті.

«По цьому питанню вже були виявлені численні ознаки корупційних злочинів чиновників в Обухівському, Києво-Святошинському та Тетіївському районах Київської області. Через авторитет наших депутатів у Верховній Раді України ми будемо вимагати перевірки всіма можливими службами ознак корупційних злочинів, які будуть виявлені нашими активістами, і притягнення винних осіб до відповідальності», – наголосив Боровський.

 На конференції головували:

Тарас Боровський – голова Київської обласної організації партії «ГР «Народний контроль» ;

Богдан Звір – заступник голови Київської обласної організації партії;

Спеціальні гості:

Ярослав Задорожний – член Політради партії;

Василь Думич – відомий герой АТО, який має численні нагороди за Захист Батьківщини.