Клуб «Я Живу!» провів зустріч із родинам загиблих і зниклих безвісти бійців АТО

У пʼятницю, 19 червня, у Кіровограді волонтери «Громадського руху «Народний контроль» і представники кіровоградського Союзу вірмен провели зустріч для сімей загиблих та безвісти зниклих бійців АТО.

Після травневої зустрічі психологічно-реабілітаційного клубу «Я Живу!» родини з нетерпінням чекали нагоди побачитися знову.

«Перша зустріч у клубі «Я Живу!» була дуже хвилюючою. Відчуваю велику вдячність до цих сімей, які рідні яких такою дорогою ціною, зупиняють агресора. Дуже порадувала відкритість діточок і їхніх мам. На закінчення зустрічі почула слова вдячності і головне питання: «Коли зустрінемося наступного разу?». Це найцінніше. Сердечно дякую всій команді, яка допомогла організувати зустріч, а також підтримці небайдужих людей», – говорить волонтер, організатор зустрічі керівник телевізійного проекту «Громадського руху «Народний контроль» у Кіровограді Ірина Романів.

кіровоград3

Учасники зустріч дякують усім, хто посприяв організації заходу. Зокрема, керівнику кіровоградського ГР «Народний Контроль»  Сергію Михальонку, голові  Союзу вірменської молоді України в Кіровоградській області Шалену Гезумяну,  представнику Союзу вірмен  України в Кіровоградській області,  Наталії Вельгун із Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», кампанії «Відкриваємо двері дітям» на Кіровоградщині, німецьким волонтерам із Дюссердольфу,  проекту «Посилки доброти».