Книгарня «Освіта» у Луцьку: прокуратура звернулася до суду, а поліція не бачить порушень

Керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук отримав відповідь на депутатські запити від правоохоронних органів щодо перевірки законності рішення Луцької міської ради про приватизацію приміщення, у якому розташована книгарня «Освіта».
Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Вже місяць, як книгарня «Освіта» в центрі Луцька – без продовженого договору оренди, а приміщення, рішенням міської ради, внесено в перелік об’єктів на продаж. Ми підтримали колектив книгарні та подали відповідні запити у правоохоронні органи. Та дивина – різні правоохоронні структури по-своєму трактують законодавство. Якщо прокуратура визнає рішення міської ради незаконним та, відповідно, подала позов до суду, щоб його скасувати, то управління національної поліції не бачить ніяких правопорушень», – йдеться у дописі.

У Луцькому відділі поліції провели перевірку і не знайшли даних, які б вказували на наявність кримінального правопорушення, натомість місцева прокуратура звернулася до господарського суду Волинської області з позовом, аби визнати незаконним і скасувати рішення Луцької міської ради.