Коаліцію залишили депутати міжфракційного об’єднання «Народний контроль»

Депутати міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Дмитро Добродомов, Олег Мусій та Богдан Матківський офіційно вийшли з коаліції.

Заяви про вихід народні обранці передали в секретаріат ВРУ.

«Ми поставили свої підписи під Коаліційною угодою, сподіваючись, що її  виконуватимуть усі підписанти, сформований коаліційний Кабінет Міністрів. На жаль, минулий рік показав, що Уряд Яценюка лише імітує виконання коаліційних завдань. Тому ми офіційно відкликаємо свої підписи. Адже вважаємо, що за нинішніх умов залишатися в коаліції, – фарс і самообман»,  – зазначив Дмитро Добродомов.

Нагадаємо, Дмитро Добродомов, Олег Мусій та Богдан Матківський були обрані до Верховної Ради як самовисуванці у мажоритарних округах у Львові та Львівській області. Після обрання увійшли до фракції БПП, але врешті залишили її ряди (після голосування за призначення Генпрокурора Шокіна та голосування Змін до Конституції ).

На сьогодні всі троє входять до міжфракційного об’єднання «Народний контроль».

Учора, 17 лютого,  партія «Народний контроль» виступила із заявою про те, що зберігати коаліцію задля Премʼєр-міністра, який втратив довіру народу – злочинна безвідповідальність перед людьми. Відтак вважає правильним рішення фракції БЮТ про вихід із коаліції, та сподівається, що фракція «Самопомочі» виступить з аналогічною заявою.

 zajavazajavaDDzajava_musij