Коболєв отримує у Нафтогазі 15 тисяч доларів на день, – Добродомов

«Народний контроль» зареєстрував у Верховній Раді постанову про незалежний та прозорий аудит державної компанії Нафтогаз.
Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі авторської програми «Ми зможемо!» на 4 каналі.

«Кабінет міністрів підписав новий контракт з Коболєвим, згідно з яким керівник «Нафтогазу» отримуватиме понад 10 мільйонів гривень на місяць, а це – 15 тисяч доларів на день! І це у найбіднішій країні Європи, де середня зарплата – 6500 грн. За які заслуги?! Видобуток газу зменшився за його керівництва вже до 15 мільярдів кубів. Дешевий газ українського видобутку він віддав не на потреби населення, а олігархам. Для простих громадян тарифи тільки ростуть», – розповів нардеп.

Добродомов додав, що з моменту створення компанії вона не проходила незалежного та прозорого аудиту.

«Необхідно перевірити і «Нафтогаз», і «Укргазвидобування». Це – державні підприємства, тобто ті, які належать людям. А там за час незалежності не проводили реального та прозорого аудиту. Ми зареєстрували відповідну постанову. Люди мають дізнатися справжню ціну на газ. Ба більше, населення має купувати його за собівартістю. Адже Україна видобуває достатнього власного газу, аби забезпечити людей. А тепер виходить, що влада говорить про затягування поясів, а затягує їх хіба простому народу. Я запевняю, при новій владі ніяких Коболєвих у Нафтогазі не буде, структура працюватиме прозоро та на користь громадян», – наголосив він.