dd_poltava

«Полтавафарм» доведуть до неприбуткового стану і продадуть за безцінь, – Добродомов

Під час візиту у Полтаву лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов наголосив на необхідності звернути увагу на проблему комунального підприємства «Полтавафарм», – повідомляє Інтернет-ресурс «Трибуна. Незалежна преса Полтави».

dd_poltava1

Добродомов вважає, що в КП «Полтавафарм» абсолютно класична схема із видавлювання цієї фірми на продаж. Нардеп пообіцяв підняти це питання на засіданні Антикорупційного комітету.

«Є декілька дуже важливих аспектів – це єдине підприємство, що забезпечує ліками села. Якщо обласні депутати зроблять такий крок, то в селах розпочнеться нестача ліків. Більше того, комунальне підприємство – регулятор цін, тому що КП може собі дозволити з мінімальною націнкою продавати ліки», – зазначив нардеп.

Дмитро Добродомов спрогнозував, як відбуватиметься банкрутство фірми.

«На черговій сесії призначать потрібного директора, точніше виконуючого обов’язки. Потім змінять статут підприємства, тому що власником є обласна рада. Під Луценка змінили Закон, то що заважатиме його змінити під директора комунального підприємства? Згодом будуть набрані ліки з величезним боргом, тому компанія потрапить у неприбутковий стан. Заберуть за борги, видавши це за велике досягнення, а потім продадуть за 30-40 мільйонів при оціночній вартості в мільярд», – попередив Добродомов.

Відтак нардеп радить контролювати ситуацію з комунальним підприємством.