Комунальне підприємство «Луцькі ринки» не може розв’язати дві стратегічні проблеми, – Данильчук

У Луцьку створене комунальне підприємство «Луцькі ринки» досі дотується з міського бюджету і не може вийти на рівень самоокупності через не розв’язані питання з Волинською облспоживспілкою та Центральним ринком.
Так вважає керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук. Про це він сказав під час засідання бюджетної комісії Луцькради 12 березня.

«Проблеми, які мало б вирішити комунальне підприємство, – усунути монополіста, тобто облспоживспілку, та навести лад із Центральним ринком», – підкреслив він.

За словами заступника директора «Луцькі ринки» Михайла Ломаги, усе стопориться на юридичному рівні.

«Ми не можемо самовільно забрати ділянку. І відповідно жоден суб’єкт господарювання добровільно її не здасть. Треба не такі судові позови готувати, як сьогодні юридичний департамент Луцькради. Повинні бути фахівці з земельних питань. Я запросив з Києва спеціаліста, який подивився документи. Він сказав, що позовна заява про розрив договору уже неправильно сформована», – повідомив Ломага.

Посадовець додав, що юрист обійдеться у 30-40 тисяч гривень.
Тож, на думку депутата Данильчука, необхідно створити робочу групу, яка б допомогла знайти рішення по основних проблемах ринку.

«Облспоживспілка – величезна машина. Всі ринки в області належать їм. Обороти – мільйони доларів. Коли ми голосували за питання про припинення договору та створення комунального підприємства, розуміли, що потрібно буде впрягатися. А не створити КП, призначити дві людини і займайтеся. Щотижня збирати нараду і координувати, що зроблено, чим допомогти, де потрібна власне підтримка», – наголосив Данильчук.