Комунальники обіцяли відремонтувати каналізаційні труби на Вовчинецькій

Бруд і сморід у підвалах цього будинку. Каналізація перебуває у жахливому стані. Люди уже кілька місяців просять комунальників замінити її. Ті не реагують – мешканці звернулися до «Народного контролю».
Це вулиця Вовчинецька, 198-В. Мешканець цього будинку пан Анатолій розпочинає кожен день з походу у підвал – змушений перевіряти, чи там бува знову не прорвало каналізацію. Каже, аварійку доводиться викликати щотижня. Востаннє каналізаційна труба не витримала і розлетілася
«Так розбили, що тріщини були і неможливо було почистити. Це вже тягнеться 8 місяців. Це неможливо! Або там зібралася братва, яка не розуміється у комунальній системі, або я не знаю у що вони це все перетворили! Потрібно ж поміняти систему в одному прольоті шість метрів!», – розповідає мешканець будинку Анатолій.
«Я живу на першому поверсі і знаю, що можуть бути наслідки, я боюся, щоб каналізація не пішла до мене в квартиру», – нарікає пані Тамара.
«Якщо прийде літо, залишиться в такому стані, це знов комарі, це знов сморід і саме головне, що знов підвал буде заливати фекаліями. Ну заливає вже фекалії. Ми почистили підвали, як могли. Звичайно це і на здоровя людей впливає, ми цим дихаємо», – додає голова будинкового комітету пані Ольга.
З проханням замінити каналізаційні труби люди вперше звернулися до ЄРЦ ще у червні минулого року. Кажуть: з того часу зремонтувати труби було легше і дешевше. Тепер доведеться їх повністю міняти. Після звернення активістів «Народного контролю» комунальники обіцяють негайно замінити мережі.
«Мережа дійсно стара і чугунка труба, не всс а саме ці ділянки вона полопалася. Або вона була неякісного виробництва або чугун піддався якомусь механічному впливу, – пояснює інженер КП «ЄРЦ» Василь Скиданчук. – Домовилися, що будемо завтра зранку їх замінювати. Ми склали про це акт. Ми прорахували приблизну кількість метрів, орієнтовно, тому що по факту роботи воно може трошки відрізнятися».
Уже за кілька днів ми, журналісти «Народного Контролю», прийдемо до цього будинку і перевіримо, чи замінять комунальники каналізаційні труби.