Комунальники обіцяють поміняти теплові труби на Хоткевича

Сморід, задуха і болото під ногами. У цьому підвалі топить вже багато років. Комунальники не звертають увагу на проблеми людей. Мешканці звернулись до народного контролю. Нерукотворний потічок у цьому підвалі вже став звичним явищем для мешканців 4-го корпусу, що по вулиці Хоткевича, 44. Лише за останній рік люди зверталися до комунальників 48 разів.
«Те, що волога в цьому під’їзді і запах – це я пам’ятаю ще напевно від першого класу», – розповідає мешканка будинку Олена.
«В мене ще є заява з 80-х років, і вже 30 з чимось років ми живемо в тому срачі!», – обурюється Марія.
Через сильний сморід і вологу жити у цьому будинку стало нестерпно, скаржаться люди.
«Тут парує дуже сильно. Я не знаю, як живуть мешканці перших поверхів, бо цей запах напевно що розповсюджується і в квартири, – говорить Олена. – Руйнується так само і фундамент будинку і напевно що конструкції будинку. Напевно це розповсюдження якихось грибків, може плісняви, яка є шкідливою».
ЗК Після приїзду журналістів «Народного контролю», до проблемного будинку прибув інженер Комунального підприємства ЄРЦ. Каже: цьогоріч планують повністю замінити теплові труби.
«Єдиний розрахунковий центр виготовить кошторисну документацію вартості цих робіт, проведе збори з усіма мешканцями будинку. Якщо більшість мешканців погодиться на заміну ЄРЦ проведе цю заміну. Відповідно до спів фінансування: 50% мешканці, 50% місто», – обіцяє Василь Скиданчук, інженер комунального підприємства «Єдиний розрахунковий центр».
Та поки тепловики готуються до капітального ремонту мереж, в ЄРЦ обіцяють залатати труби: і теплові, і водопровідні.
«По завершенню опалювального сезону будуть зливатися всі мережі, будуть проводиться гідравлічні випробування і усуватися всі можливі витоки, – відзначає головний інженер КП «ЄРЦ» Мирон Джус – У цьому році ми запланували міняти у цьому будинку мережу холодної води. Кінець травня місяцями плануємо зібрати збори мешканців і провести заміну мереж холодного водопостачання».
Ми простежимо, щоб комунальники дотрималися обіцянки та відремонтували труби у цьому будинку.