Комунальники перевірять зворотню тягу в квартирі, – «Народний Контроль»

У квартирі 8, що по вулиці Руська, 18, зворотня тяга з димоходу. Через це чадний газ може потрапити до приміщення. Місцеві мешканці хвилюються за власну безпеку, та комунальникам байдуже. Люди звернулись до «Народного Контолю».

Пані Маргарита бідкається – її газова колонка часто гасне. Жінка хвилюється – зворотня тяга у квартирі може завдати шкоду її здоров’ю.

«В дымоканал, в котором стоит моя колонка, подключили колонку с квартиры №4. У меня стала гаснуть моя калонка по той причине, что когда включают в квартире №4, которую підключили, у меня возникает обратная тяга, то есть тяга в квартире. А в квартиру тяга из колонки – это получается чадный газ. Я не могу нормально пользоваться душем, потому что я не знаю, когда выключиться горячая вода, и потом я не знаю, когда ко мне идет чадный газ, но я его ощупаю. У меня каждое утро давление, которое я сбиваю, и кружится голова», – хвилюється мешканка квартири Маргарита.

У місцевому ЛКП кажуть – проблему зворотної тяги знають, але не можуть вирішити. Та після втручання журналістів «Народного Контролю», комунальники вирішили – самотужки проблему не вирішать, тому спробують зробити це спільно із Львівгазом.

«Ми спробуємо спільно із «Львівгазом» провести таку ревізію, перевірку всіх газових приладів от в цьому блоці. Як тільки нам нададуть доступ, зараз у нас вихідні, тому я думаю тижні два, дамо офіційне повідомлення-попередження, щоб можна було пройтися по всіх і перевірити і переглянути це все», – запевняє директор ЛКП «Старий Львів».