Комунальники пообіцяли виправити власні огріхи на вул. Чкалова, 20 у Славуті

У будинку на вул. Чкалова, 20 у Славуті на Хмельниччині побутовий безлад: зруйнований поріг до під’їзду, покрівля протікає, у підвалі – теплові труби без ізоляції.  Комунальники цих проблем не бачать, або ж не хочуть помічати.  Врешті місцеві мешканці поскаржилися  «Народному контролю».

Найцікавіше, що комунальники нещодавно ремонтувати поріг біля під’їзду, але після робіт…

«Усе потріскало, поріг провалюється.  Ми написали скаргу, дзвонили в ЖЕК, але на наші прохання так і не відреагували», – повідомила місцева мешканка Ірина.

Також, за словами мешканки будинку пані Ніни, комунальники, після чергового потопу у неї в квартирі встановили на даху незрозумілі конструкції, які нагадують корита.  Після такого  «дорого» ремонту покрівля і надалі протікає.

Також мешканці показали журналістам  «Народного контролю»  неізольовані труби у підвалі будинку.

«Труби теплопостачання взагалі без ізоляції,  тому тепло «дорогою» до квартир втрачається. Але ми ж за нього гроші платимо. Зверталися через це і до начальника ЖЕКу, і до представників влади міста. Отримуємо лише відписки», – поскаржився місцевий мешканець Юрій.

Після візиту активістів «Народного контролю»  до комунальників у місцевому ЖЕКу пообіцяли виправити всі огріхи у своїй роботі.

«Упродовж  тижня постараємося усунути всі недоліки.  Ремонт покрівлі вже виконуємо, завтра завершимо роботи», – повідомив керівник КП  Славутське ЖКО» Василь Яцюк.