Комунальники приберуть подвір’я біля будинку хмельничан на проспекті Миру

Проліски серед сміття. Мешканці будинку 78/3, що на Проспекті Миру скаржаться, що у їхньому дворі не прибирають вже більш, ніж півроку. Усі звернення громадян ЖЕК ігнорує. Вони звернулись до «Народного контролю».
«Він зовсім не прибирає. З листопада оце листя лежить купами. Слухайте, а за що гроші платити?», – каже Неля Василівна, мешканка будинку.
«Усю зиму дуже погано прибиралося, сніг був, не дуже посипано, слизько, от ями ті, болото, йдеш кругом, там чисто асфальт, а тут, щоб пройти, треба попід домом йти», каже ще одна мешканка будинку Людмила Тимофіївна.
Двірники у цьому ЖЕКу надовго не затримуються. Нові працівники наводити чистоту не поспішають.
«Одного візьмуть двірника, він трохи попрацює, зап’є, потім виганяють. Поки шукають іншого, сміття тут не прибирають», – розповідає мешканка будинку Надія Єгорівна.
«А зараз узяли якого двірника, так він узагалі, ось прибрав звідси і далі не прибирає. Я йому уже п’ять разів казала, що там листя з осені лежить, приберіть. Каже, що прибере, і так воно досі лежить», – жаліється мешканка будинку Валентина Григорівна.
На камеру «Народного контролю» двірник Юрій обіцяє працювати сумлінніше.
«- Коли Ви приберете, щоб тут було чисто? – До суботи буде чисто! – До суботи? А раніше? – До п’ятниці!», – обіцяє двірник.
Тим часом у ЖЕКУ журналістам «Народного контролю» обіцяють підтримувати чистоту не лише біля цього будинку, але й в усіх навколишніх подвір’я.
«Воно прибереться, це сміття. Місячник з 5-го числа буде і до 5 квітня. Буде повністю збиратись, повністю вся прилегла територія зачищатись», – пояснює головний інженер ТОВ «ЖЕО» Василь Каньовський.