Комунальники прибрали Замкову гору, зорганізувалися за запитом Народного Контролю

Пляшки, пакети та скло – гори сміття “прикрашають” історичне серце Житомира. Мешканці обурені, що тут ніхто не прибирає. Вони звернулись до Народного Контролю.

Житомирянин Олександр Іванович каже – ймовірно саме тут був заснований Житомир, а сьогодні це місце перетворилось на звалище, до якого всім байдуже: «Конечно, это свалка, фактично это свалка.Это ж некрасиво, это ж Замкова гора, это ж отсюда начинался Житомир.Это ж историческое место, центр города. Конечно, тут нужно прибрать все, ну  и контролировать, пока у людей совести нема.Надо почаще контролировать это место, чтоб не мусорили тут».

Люди, які живуть поруч історичного місця, теж обурені такою ситуацією на Замковій горі: «Ми на підніжжі Замкової гори, яка забруднена, засмічена. Немає слів висловити обурення.»,- розповів житомирянин Станіслав Іванович.

Ця територія така засмічена через те, що нею, фактично, ніхто не опікується – зізналися у місьраді. Проте, після того, як на місце приїхала знімальна група «Народного Контролю»  через день комунальники  взялися до роботи.  І  напередодні Великодня провели велике прибирання.

«Сьогодні керівниками трьох управлінь було прийнято рішення під час проходження місячника, управлянням комунального господарства, житлового господарства і управління муніципального розвитку, крім того ще виконавча слжба. З тих міркувань, що ми комунальники, ми вирішили цю ділянку прибрать»,- прокоментував ситуацію Віталій Шевчук,  заступник начальника управління комунального господарства Житомирської міської ради.

Журналісти Народного Контролю  будуть  слідкувати аби за цією територією далі опікувалися і прибирали тут.