nkontrol_cherkasy_31.08.15

Комунальники відновили «зебру» біля зупинки та школи на вул. Героїв Сталінграда

Ще донедавна про пішохідний перехід біля зупинки громадського транспорту  на вулиці Героїв Сталінграда у Черкасах люди могли лише здогадуватися. Та після втручання «Народного контролю» комунальники нарешті оновили дорожню розмітку.

 «Пішохідний перехід є, але з дітьми на інший бік дороги важко переходити, попереджувальні знаки висять, проте водії без розмітки на дорозі часто їх не помічають, або навмисне ігнорують і не пропускають пішоходів»,  –  розповіла черкащанка  Вікторія.

Анна також мешкає у цьому районі. Каже, це місце «фатальне» для пішоходів. Нещодавно під колеса автівки втрапила жінка, врятувати її не змогли.

«Я часто бачу,  як діти перебігають дорогу.  Особливо багато дітвори, коли починається навчальний рік, адже поруч школа. Не дай Боже, щось трапиться. Хто відповідатиме? На цій проїзній частині обов`язково має бути розмітка»,  – переконана жінка.

Після спілкування із містянами журналісти «Народного контролю» звернулися до міських чиновників, які пообіцяли зробити розмітку на вулиці Героїв Сталінграда. Незабаром на дорозі справді з’явилася «зебра».

«Завдяки вашій програмі, діям активістів і  журналістів «Народного контролю»  місцева влада, чиновники звернути увагу на нашу проблему.  У нашому місті дороги мають бути в ідеальному стані», ділиться враженнями черкащанка Тетяна.