Комунальники відремонтують дах і облаштують дитячий майданчик на вул. Гагаріна, 37 у Кам’янці-Подільському

Мешканці будинків 37 і 37а, що на вул. Гагаріна у Кам’янці-Подільському, скаржаться одразу на кілька проблем: двір не прибирають, дитячий майданчик – у запущеному стані. Окрім того, в одному із будинків протікає покрівля. Натомість у ЖЕКу не реагують на жодне зі звернень людей.

Як розповіли «Народному контролю» місцеві мешканці, дитячий майданчик узагалі не пристосований для відпочинку дошкільнят: на ньому лише одна гойдалка і та без спинки. Пісочниця у смітті, на турнікетах сушиться білизна.

«Майже щодня на нашому майданчику відпочиває якась молода компанія, залишають після себе сміття, яке ми потім самі прибираємо, бо двірник на нашому подвір’ї буває не часто», –  поскаржилася місцева мешканка пані Ліля.

«Пісочниця – порожня. Вже два роки сюди піску не завозили», – додала інша місцева мешканка Наталя.

Також мешканці будинку влаштували журналістам «Народного контролю» «прогулянку” на дах – стара покрівля виявилася вся у дірах. За словами людей, вода затікає аж до нижніх поверхів.

І лише після спільної інспекції, організованої «Народним контролем», місцеві комунальники визнали: людські нарікання таки не безпідставні.

«Покрівлю відремонтуємо до кінця тижня. Також за цей час спробуємо обновити дитячий майданчик – відремонтуємо і пофарбуємо гойдалки. Це для початку, надалі шукатимемо можливості зробити майданчик більш комфортним для малечі», ­– пообіцяв заступник директора КП «Житловик» Анатолій Бахталовський.

«Ми проконтролюємо, щоб комунальні питання мешканців будинків на вулиці Гагаріна 37, 37а були вирішені»,  – зазначив активіст «Народного контролю» Сергій Слободян.