Кожен повинен працювати для наближення перемоги, — Швайка

В урочистостях із нагоди 79-ої річниці створення військової частини 3002 Національної гвардії України взяв участь голова Тернопільської обласної організації «Народного контролю» Володимир Швайка.

«Ми допомагаємо особовому складу бригади всім, чим можемо, адже хлопці батальйону здійснюють уже сімнадцяту ротацію і сумлінно виконують свої завдання в зоні АТО, а віднедавна — в зоні операції об’єднаних сил. Та які б назви нам не нав’язували, ми розуміємо, що в Україні триває війна, перемога в якій — мета всієї нації: і військових, і цивільних. Ніхто не повинен залишатися осторонь, а робити все, що від нього залежить, для наближення цієї перемоги», — вважає Володимир Дмитрович.

За словами командира другого стрілецького батальйону «Галицької» бригади Національної гвардії України підполковника Дмитра Гуртовського, Володимир Швайка і його команда допомагають бригаді від початку війни запчастинами та будматеріалами, надають за потреби послуги технікою, встановили в окремих приміщеннях вікна і двері, допомогли збудувати лазню та відремонтувати плац.