Кожна влада ставила за мету взяти під контроль ЗМІ, – Добродомов

Тепер перед виборами Порошенко вирішив «зачистити» інформаційний простір.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі   NewsONE.

«Є речі, які єднають кожну українську владу, зокрема президентів. Окрім того, що вони разом із олігархами розкрадали Україну, їх об’єднувала боротьба зі ЗМІ. Аби те, чим займається влада, журналісти не висвітлювали. Ви згадайте легендарні темники часів Кучми. Також і Ющенко, хоч себе демократичним президентом позиціонував, але мав вагомі скандали з журналістами. У темні часи Януковича я сам уже відчув боротьбу зі свободою слова. Я був гендиректором телеканалу. І перше, що зробив губернатор Януковича, це подзвонив до мене і сказав: або показуйте те, що нам потрібно, або ми вас закриємо. І закрили б, якби не Революція Гідності», – розповів нардеп.

Добродмов наголосив, що, прийшовши до влади, Порошенко закрив програму Савіка Шустера, що не могли зробити його попередники.

«Тепер перед виборами, сконцентрувавши величезний адміністративний та фінансовий ресурс, влада має вирішити ще одне ключове питання. Порошенку потрібно сконцентрувати у своїх руках увесь інформаційний ресурс. Або взяти під контроль, або купити. Для того, щоб показувати те, що йому вигідно. І я вкотре переконуюся, що цю систему зможуть змінити лише нові, молоді люди», – додав він.