Куди скерувати бюджетні гроші у 2017-му році, треба визначити з громадою міста вже зараз, – Веремчук

Львівській мерії потрібно уже зараз разом із громадськістю визначити об’єкти, на які скеровуватимуться кошти із бюджету у 2017 році.

Про це заявив голова фракції «Народний контроль» у Львівській міськраді Валерій Веремчук під час прес-конференції на тему «Бюджет розвитку Львова 2016 року: громадське обговорення» .

 «Уже зараз разом із львів’янами потрібно напрацьовувати програму соціально-економічного розвитку на наступний рік. У ній ми повинні визначити пріоритетні галузі, які потребують фінансування. І, відповідно, визначити ряд об’єктів, які першочергово варто відремонтувати чи збудувати у 2017 році», – переконаний Веремчук.

Водночас він наголосив, що у всіх обговореннях на цю тему, як і у формуванні бюджету, безпосередню і активну участь має брати громада Львова, адже «казна міста складається саме з коштів платників податків».

Нагадаємо, депутати з фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді одноголосно підтримали зміни до бюджету розвитку на 2016 рік. Однак, «Народний контроль» таки мав ряд зауважень.

«У бюджеті-2016 не передбачено достатньо коштів на ремонт у школах, будівництво дитячих та спортивних майданчиків. Саме тому ми і наполягаємо вже зараз опрацювати об’єкти, на які передусім треба виділити кошти у наступному році», –  наголосив Валерій Веречмук.

Окрім того,   «Народний контроль» просить львів’ян стежити за якістю виконання робіт, що проводяться бюджетним коштом. У випадку виявлення безгосподарності, просимо звертатися на гарячу лінію: 0-800-502-945.