0304_zt

Лагодити дорогу на вул.Вітрука треба капітально, гроші віднайдуть в міському бюджеті

Не пройти, не проїхати. На цій дорозі лиш ями та калюжі. Мешканці неодноразово просили про ремонт, та владі байдуже. Люди звернулися до народного контролю.

         Пані Жанетта розповідає – візок її дитини вже зламася на цій дорозі:  «Колесо розвалилося, добре, що мущина йшов – то допоміг, бо я і не знала, що з дитиною робити.То як дощ піде: калюжа ніби є, а не ізвєсно якої   вона глибини, то мусиш об’їзжати».

Алла, місцева мешканка додає: «Я кожен день, 2 рази в день їду з дитячою коляскою гуляти до дитячого майданчика. З каляскою проїхати неможливо, так що це жахливо»

         Андрій, водій каже – через такі дороги автодеталі зношуються швидше: «Дуже багато треба витрачати на ремонт ходової. Дуже сильно відчувається ці ями, з цими цінами на запчастини».

          Віра Григорівна розповідає: «Війни не було, а як після бомбьожки, дивіться і ніхто ніщо не хоче робити.Тута як калюжа, то тута обійти не можна. Люди тута обходять от такою стороною. І там дальші ями такі самі».

         У місцеву ЖЕКу визнають – дорогу лагодити треба. Надіються, що гроші на ремонт дадуть з міського бюджету, але в крайньому разі – підлатають дорогу самотужки.

Павло Піщулін, головний інженер ТОВ КК «Коменерго-Житомир»: «З найбільшими ямами можна зробити підсипку. Ми подали на 2015 рік в титульний список даний об’єкт за рахунок бюджетних відрахувань.  Ямковий ремонт там не вирішить даної проблеми, необхідно зробити повноцінний ремонт»

Ми перевіримо, чи відремонтують цю дорогу.