Леся (Лариса) Хомко

 Виборчий округ №31 (Чернівецька міська рада).

Виборчий округ №61 (Чернівецька обласна рада).

 Лікар, волонтер, громадський активіст.

 Народилася 6 березня 1965 року в смт. Демидівка Рівненської області.

У 1990 році закінчила лікувальний факультет Чернівецького державного медичного інституту, згодом пройшла поглиблену спеціалізацію на кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб.

У 1992-2006 рр. працювала лікарем-фізіотерапевтом та завідуючою фізіотерапевтичного відділення вузлової клінічної лікарні станції «Чернівці». З 2006 року почала працювати лазеротерапевтом у США, перед революційними подіями повернулася до України.

chomko8

Леся Хомко почала займатися волонтерською діяльністю з самого початку подій на Майдані у Києві. У грудні 2013 року долучилася до Євромайдану як лікар-волонтер.

chomko7

Удома, на Буковині, організувала збір гуманітарної допомоги для «майданівців» – відправляла до Києва ліки, одяг та взуття.

chomko6

Із початком війни на сході активно долучилася до допомоги військовим. Спільно з іншими волонтерами організувала ГО Координаційний штаб «Буковина – українському війську». Вступила до ЧОО «Майдан», де очолила медичну комісію.

chomko10

Навесні цього року заснувала ГО «Медичний координаційний центр допомоги військовим», який допомагає бійцям пройти фізичну та психологічну реабілітацію, організовує збір коштів для лікування та відновлення поранених.

chomko2

Завдяки діяльності Центру вже декілька груп військових пройшли безкоштовне лікування та відновлення на берегах Чорного та Азовського морів.

Наразі Леся Хомко продовжує активно займатися волонтерською діяльністю.

chomko9

Заміжня, має доньку та сина.