DSC_0530

Лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов зустрівся з буковинськими підприємцями (+фото)

Перебуваючи з робочим візитом у Чернівцях, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов зустрівся з буковинськими підприємцями.

У форматі круглого столу представники малого та середнього бізнесу обговорили з нардепом проблеми підприємництва, реформу податкової системи, можливості співпраці з іноземними партнерами та створення вільної економічної зони.

«Ідея вільних економічних зон дуже правильна, але треба правильно прорахувати всі нюанси. Сьогодні чимало законів приймаються з порушеннями, більшість депутатів узагалі не читають тексти законопроектів. Тому спочатку потрібно розробити такі закони, які б захищали інтереси малого бізнесу, а не олігархату, а вже потім за них голосувати», – зазначив Дмитро Добродомов щодо останнього питання.

Підприємці розповіли нардепу про перешкоди, які вони змушені долати, аби втримати свій бізнес «на плаву».

«Влада часто не розуміє, що таке малий бізнес. Після прийняття змін до податкового законодавства лише у Чернівцях закрилися за різними даними 5-8 тис. підприємств, – розповіла підприємець з Чернівців Антоніна Баб’юк. – А дозвільні документи – це просто «кола пекла».

Дмитро Добродомов зазначив, що така ситуація склалася через те, що більшість депутатів узагалі не розбирається в питаннях малого бізнесу, і закликав підприємців до дискусії з владою, як місцевою, так і центральною. Також він повідомив, що «Народний контроль» вже розробив ряд законопроектів, які покликані захистити малий та середній бізнес.

«Будучи в Києві, у стінах парламенту, ти не до кінця розумієш, що відбувається в малому бізнесі на місцях. Тому закликаю підприємців до діалогу – вносьте свої пропозиції, які ми обов’язково приймемо до уваги», – зазначив нардеп.

DSC_0493

DSC_0494

DSC_0497

DSC_0506

DSC_0516

DSC_0528

DSC_0533

DSC_0545

DSC_0559

DSC_0564