Лише об’єднавшись, ми зможемо перемогти олігархів, – Добродомов

Зараз готується платформа, яка об’єднає демократичну опозицію.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі NewsONE.

«Народний контроль» у Верховній Раді складається з чотирьох депутатів. Ми зареєстрували кілька десятків законопроектів, які зможуть потрясти олігархів та принести сотні мільярдів до бюджету. Але їх ніхто не пропускає, влада їх навіть не виносить на розгляд. І якщо у наступній раді нас буде не чотири, а 24 – нічого не зміниться. Треба повне перезавантаження влади», – наголосив він.

Добродомов зауважив, що є два методи змінити владу.

«Перший – революційний. Ми проти. Зважаючи на зовнішнього ворога, Україна не переживе наступний Майдан. Другий метод – вибори. Але жодна з партій демократичної опозиції не готова самостійно повністю перезавантажити владу. На усіх рівнях це десятки тисяч людей. Тому нам потрібно об’єднатися в єдину платформу, яка приведе у владу порядних та професійних людей. Лише разом ми зможемо подолати олігархів та сформувати справжню патріотичну владу», – констатував нардеп.