Лише об’єднавшись, ми зможемо змінити систему, – Добродомов

Демократична опозиція має об’єднатися, аби під час наступних президентських, парламентських та місцевих виборів повністю перезавантажити країну.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов на зустрічі з мешканцями Кропивницького.

«За результатами роботи цієї влади ми вкотре переконуємося, що народ повністю усунутий від керівництва державою. Країною керують олігархи. Очевидний і зовнішній влив на країну, адже вже 27 років влада займається продажем. Цю систему потрібно знищити. І є молоді люди, нові обличчя, нові політичні сили. Але ми мусимо об’єднатися. Адже влада має і фінансовий, і адміністративний, і медійний ресурс. Ми маємо протистояти системі разом, відкинувши усі амбіції», – заявив нардеп.

Добродомов наголосив, що потрібно створити єдину демократичну партію та виснути спільного кандидата у президенти.

«Об’єднатися ця партія має не навколо прізвища, а навколо принципів. Європейських принципів розбудови незалежної та самодостатньої держави. Коли єдиною амбіцією є Україна. Партія, яка візьме на себе відповідальність за майбутнє нашої країни. Я переконаний, тоді ми за сто днів зможемо реалізувати наші напрацювання та вивести країну з кризи», – наголосив нардеп.