Лише об’єднавшись, ми зможемо змінити систему, – Добродомов

Демократична опозиція має об’єднатися, аби під час наступних президентських, парламентських та місцевих виборах повністю перезавантажити країну.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі авторської програми «МИ ЗМОЖЕМО!» на «4 каналі».

«За результатами роботи цієї влади ми вкотре переконуємося, що народ повністю усунутий від керівництва державою. Країною керують олігархи. Очевидний і зовнішній влив на країну, адже уже 27 років влада займається продажем. Цю систему потрібно знищити. І є молоді люди, нові обличчя, нові політичні сили. Але ми мусимо об’єднатися», – заявив нардеп.

Добродомов додав, що демократична опозиція має висунути єдиного кандидата в президенти.

«Лише об’єднавшись, ми зможемо протистояти цій системі. Інших варіантів немає. Лише об’єднавшись, ми зможемо прийти до влади і реалізувати наші ініціативи. Адже в нас понад 100 фундаментальних законопроектів, які можуть реально наповнити бюджет. Проте цій владі це не цікаво. Але у наступній Раді ми зможемо їх прийняти за три місяці, аби мати рік на перезавантаження країни. В нас немає більше часу. Нам потрібно об’єднуватися і змінювати систему», – констатував він.