Лише уряд «Народної довіри» зможе вирішити головні проблеми, які турбують українців, – Добродомов

Кандидатів у міністри потрібно показати ще до виборів – їх має обрати народ.

Про це на зустрічі з активістами «Народного контролю» та «Громадянської позиції» у Дніпрі заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Людей турбує ряд важливих питань. Але ключове – це те, що обіцяла вирішити ця влада. А саме досягнення миру, відновлення економіки та подолання корупції. Та ці проблеми зможе вирішити виключно професійний уряд «Народної довіри», склад якого ми покажемо ще перед виборами. Сьогодні ми маємо вже понад 100 законопроектів, які зможуть наповнити бюджет. Але влада їх не бачить», – розповів нардеп.

Добродомов наголосив, що  «Народний контроль» планує наповнити цей пакет ще більшою кількістю якісних законопроектів, аби вже наступний уряд мав готовий план відновлення економіки

«Ми створили платформу «Народної довіри» не задля нарікань на попередню владу, а задля якісної роботи та повного перезавантаження влади! І сьогодні ми запрошуємо усі притомні політичні сили приєднуватися до нас задля укріплення та ще більш дієвого результату, що призведе до досягнення нашої мети», – зауважив він.