Луцька влада хоче по-тихому підвищити вартість проїзду

Депутат від фракції «Народний контроль» Анна Мовяк вважає, що Луцька міськрада намагалася приховати від громади проект рішення виконкому про чергове підвищення вартості проїзду в маршрутках до 5 гривень.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Ноу-хау від нової тимчасової влади – оприлюднювати важливі документи на старому сайті, де їх ніхто не знайде. А вони всього-на-всього дозволяють підняти вартість проїзду у маршрутках», – написала Мовяк.

Також народна обраниця нагадала, що на січневій сесії запропонувала перевірити стан маршруток, перед тим як приймати рішення про підвищення вартості проїзду. Секретар ради підтримав ініціативу та видав розпорядження про перевірку.

Водночас, як пише видання Волинь.info, на сайті Луцької міської ради зазначено, що на цей момент у місті є 10 перевізників. Це: КП «Луцьке підприємство електротранспорту», ТзОВ ВТП «Санрайз» ЛТД, ПрАТ «Луцьке АТП 10701», ПП «АТП №1», ДП «Луцьке бюро подорожей та екскурсій», ТОВ «АТП-Луцьк», підприємці Тимощук Микола Степанович, Зарецька Любов Сергіївна, Ореховський Павло Олександрович та Назаренко Ігор Петрович.

«Втім, у розпорядженні йдеться про перевірку лише 5 з них. Це що вибіркова політика нової влади чи бажання усунути конкурентів, щоб догодити лояльним/своїм перевізникам? Ось так нова влада дбає про комфорт та безпеку лучан», – резюмувала вона.

Зазначимо, що депутати «Народного контролю» переконані, що ініціатива про підвищення вартості перевезень у громадському транспорті знову ж таки є передчасною та необґрунтованою. Тож їхня позиція лишається незмінною: необхідно провести повний облік пасажиропотоку в громадському транспорті міста Луцька та запровадити автоматизовану системи обліку пасажирів.