Луцька влада «зірвала» тендер на закупівлю швейцарських тролейбусів

Керівник фракції «Народний контроль» у Луцькій міській раді Павло Данильчук під час засідання 53 сесії підняв питання про вживані тролейбуси, які планували придбати у Швейцарії для міста. Він поцікавився, чому не відбувся тендер.
Відповів на це депутат від партії «Укроп» Борис Смаль. Він повідомив, що процедура тендеру не відбулася через неправильно подані документи і ті тролейбуси уже продані. Втім, раніше міська рада інформувала, що тендер на придбання вживаних тролейбусів не відбувся через відмову потенційних учасників тендеру брати участь у конкурсі.
Натомість секретар ради Григорій Пустовіт звинуватив опозиційних депутатів, мовляв, це вони зірвали угоду і давали негативні коментарі з цього приводу.
Критикували рішення, за словами Данильчука, виключно через те, що хотіли закупівлю провести через фірму-прокладку.
Пізніше депутат від «Народного контролю» Анна Мовяк написала на своїй сторінці у Facebook, що перевірила інформацію і з’ясувала, що тендер таки відбувся, просто його результати не влаштували керівництво міста.

«То хто ж зірвав тендер? Чому швейцарські тролейбуси у Луцьк не закупили, — запитав на пленарному засіданні ради Павло Данильчук. Звісно у тому, що тендер не відбувся, на думку в.о. міського голови Григорія Пустовіта, винні депутати та, як завжди, опозиційні. Поки тривали гарячі обговорення та пошуки крайніх, вирішила перевірити, чому ж той тендер не відбувся. Найцікавіше, що тендер відбувся та чомусь представництво міста результати не влаштували…», – йдеться у дописі.

Відтак, пропозиції на тендер подали два учасники ПП «Світогор» та «Norstek GmbH». Переможцем визначено «Norstek GmbH». Тендерний комітет замість того, щоб підписати договір з переможцем – «Norstek GmbH», відмовляє іншому учаснику, який програв — ПП «Світогор».

«То хто ж зірвав тендер? Григорій Пустовіт, пошукайте у протоколі засідання тендерного комітету! Підписи та прізвища відповідальних є», – резюмувала вона.