Луцьке тепло, або Брудні танці довкола газового вентиля

Осінні перебої з теплом у квартирах містян, 26-ти школах та 41-му дитсадочку з року в рік стають для Луцька звичним явищем. Опалювальний сезон в обласному центрі нагадує задачу з багатьма невідомими. І почасти її розв’язок залежить не від адміністративно-математичних здібностей чиновників, а від спекулятивної логіки бізнесменів. Тепло давно стало розмінною монетою їх закодованих ігор. А надто, коли Луцьк котрий місяць поспіль має статус «міста без голови».

А тим часом дикі танці довкола червоного вентиля можуть надто дорого обійтися громаді. Ворожіння на кавовій гущі у Луцьку триває дотепер: буде чи ні зрив опалювального сезону, чи матиме він перебої або пізній старт? Всі ці проблеми через «заморожені» рахунки підприємства «Луцьктепло», яке стало боржником приватної фірми. Така собі контора «Тепелен» вимагає від комунальників 28 мільйонів гривень. У заручниках бізнесових стратегій опинилися не лише пересічні лучани, а й міжнародні проекти ДКП.

Хто ж персонально бавиться луцьким теплом і скільки нині коштує опіум для народу, яким щедро «годують» у владних кабінетах – дивіться у сюжеті «Народного контролю».