Луцькрада «протягнула» халтурний план території кварталу на Рівненській

Попри численні зауваження від громадськості «укропівська» більшість у Луцькраді погодилася на коригування проекту детального плану території житлового кварталу між вулицями Рівненською та Дубнівською.
Рішення ухвалили на сесії ради 30 січня.
Не погоджувати проект закликали мешканці кварталу, які прийшли на сесію.
Лучанин Віталій Затіраха назвав чимало порушень, виявлених у ПДП. Передусім, не було проведено громадського обговорення, не забезпечена мінімальна площа озеленення кварталу, занижена площа майданчика для відпочинку дорослого населення, майданчик для дітей передбачений впритул біля автостоянок, надто мала кількість паркомісць, відсутній проїзд для пожежної техніки.

«Проект виконаний вкрай халатно. Абсолютно непрофесійно та містить численні порушення законів України, санітарних норм та державних будівельних норм. Цей проект суперечить генеральному плану міста», – наголосив представник від мешканців.

У свою чергу керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук закликав відкласти на місяць цей проект рішення та привести його у відповідність. Також наполіг, аби провели обов’язкове громадське обговорення.

«Тим більше, не наданий повний пакет документів до проекту рішення, тому що немає копій пропозицій від громадськості і відповіді на них. Тому у мешканців є усі підстави оскаржувати це рішення», – зауважив депутат.

Зокрема, проти погодження такого варіанту плану підписалося 200 жителів мікрорайону.
На території хочуть збудувати багатоповерхівку, втім, згідно з генпланом, там передбачена садибна забудова, яка не має перевищувати трьох поверхів.