Львів без поліетилену – це тривала кампанія за відмову від шкідливого упакування, – Оршак

Акція «без поліетилену», яка 9 квітня стартувала у Львові, коли великі торгові мережі та магазини пропонували покупцям альтернативне еко-упакування, – це лише початок тривалої кампанії за повну відмову від шкідливих для довкілля поліетиленових пакетів і тари.
У цьому переконана депутат фракції «Народний контроль» у ЛМР, голова екологічної комісії, співініціаторка ідеї Ірина Оршак.
За її словами, акція – це спільна ініціатива профільних комісії та управлінців мерії, яку підтримали торгові мережі. І те, що велика кількість торгових закладів проявила готовність долучитися до акції та надалі зменшувати використання поліетилену, – це вже певна перемога.
Мета акції – привернути до проблеми увагу, збільшити рівень екологічної культури.

«Відмова від поліетилену – це не процес одного дня. Ми плануємо тривалу просвітницьку кампанію, щоб поступово у свідомості львів’ян закарбувалося: поліетилен – це величезна шкода для довкілля. А стан екології – це якість нашого життя, це наше здоров’я. Зрештою, успішність кампанії проти поліетилену залежить від активної взаємодії усіх учасників. Наприклад, магазини активніше відмовлятимуться від звичайних пакетів, якщо покупці все частіше обиратимуть альтернативне еко-упакування», – говорить Ірина Оршак.