Львів проведе серію заходів для популяризації екокультури і сортування сміття, – Ірина Оршак


Сьогодні, 24 квітня, екологічна комісія ЛМР затвердила програму інформаційно-просвітницьких заходів для популяризації правильного поводження зі сміттям та посилення екологічної культури мешканців.
Про це повідомила голова комісії, депутат фракції «Народний контроль» Ірина Оршак, яка два роки тому виступила з ініціативою створити у міськраді окремий промоційний відділ, який би займався проведенням заходів і навчань для посилення екологічної культури у Львові.
Серед заходів, які передбачає програма у 2019 році, – тематичні дискусії, проведення екофестивалю, конкурсів екологічних проектів, уроків для учнів шкіл і дошкільнят, організація воркшопів та акцій щодо раціонального поводження з органічними відходами.

«Промоція та правильна інформаційна кампанія – це одна з основ, щоб львів’яни почали жити в екостилі, раціонально використовували природні ресурси, почали сортувати сміття. На цьому я наголошувала ще два роки тому, коли готувала ухвалу про обов’язкове роздільне сортування відходів. Звісно, шкода, що для підготовки такої програми знадобилося стільки часу. Та все ж завдяки працівникам «Зелене місто» та представникам ГО «Чисте місто» вона нарешті прописана і тепер можна буде братися за її реалізацію», – коментує Ірина Оршак.

Після затвердження профільною комісією Програму завтра, 25 квітня, розглядатимуть на сесії Львівської міської ради.