Львівська ОДА навіть не намагається розблокувати Дрогобицьке сміттєзвалище, – Ковч

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській обласної раді Андрій Ковч вкотре закликав голову Львівської обласної держадміністрації Олега Синютку вирішити проблему сміттєвої блокади Дрогобича.

«Ще 15 травня на сесії Львівської обласної ради ми ухвалили звернення до Львівської ОДА, в якому попросили посприяти розблокуванню Дрогобицького районного сміттєзвалища у с. Брониця, щоб не допустити екологічного лиха. На превеликий жаль, за це час керівництво ОДА не зробило нічого, аби вирішити проблему. Сміттєзвалище і далі блокується. Дрогобич переповнюється сміттям. Блокувальники, то під видом мешканців Брониці перекривають в’їзди на звалище, то вже як «дрогобичани» приходять на сесію міськради у Дрогобичі та вимагають вивезти відходи з міста. Це підтверджує провокативний характер блокування», – переконаний Андрій Ковч.

Відтак він знову закликав Олега Синютку втрутитися у ситуацію, щоб не допустити еко-лиха на Дрогобиччині. Також звернувся до правоохоронних органів із вимогою притягнути винних осіб до відповідальності, адже особи, які блокують сміттєзвалище, роблять це незаконно.

«Мета блокувальників та їх організаторів – послабити владу Дрогобича, а не навести лад на сміттєзвалищі. Саме через блокаду влада Дрогобича, комунальні підприємства не можуть провести рекультивацію сміттєзвалища, покращити його інфраструктуру. Тож звертаюся і до мешканців с. Брониця: блокада не вирішить проблем сміттєзвалища та не покращить екологічну ситуацію, а тільки загострить біду», – додав Андрій Ковч.