Львівська влада піариться на трамваї на Сихів, але водночас ліквідовує диспетчерські пункти, – Добродомов

У Львові місцева влада, прокладаючи трамвайну колію у мікрорайон Сихів за десятки мільйонів євро, паралельно ліквідовує диспетчерські пункти, що обслуговують електротранспорт, віддаючи приміщення під кав’ярні і розважальні центри.

 Про це повідомив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов, чий запит до міського голови Львова Андрія Садового з проханням пояснити причини закриття диспетчерських пунктів ЛКП «Львівелектротранс», сьогодні оголосили у ВРУ.

«Безпосередньо від львів’ян я отримую повідомлення, що за останні роки в центрі міста закривають диспетчерські пункти, які забезпечували обслуговування, ремонт і функціонування трамваїв та тролейбусів у місті Львові. Зараз у тих приміщення активно відкривають кав’ярні для туристів», – наголосив парламентар.

Для прикладу повідомив,  що до кінця травня має бути звільнена територія підприємства на вул. Татарбунарській. Станки, які використовувались для обробки рейок трамвайної колії активно здають на металобрухт. А на перехресті вул. Сахарова-Гвардійська, на місці виробничих приміщень ЛКП «Львівелектротранс» планують звести розважальний комплекс – попри те, що у цьому місці є електрична підстанція з потужністю 6 тис. вольт.

«Роками нинішня влада Львова активно під час виборів піарилася на темі «сихівського» трамваю, але водночас активно знищує інфраструктуру з обслуговування електротранспорту. Відтак у своєму запиті я вимагаю, аби міський голова Андрій Садовий пояснив дивну «послідовність» своїх дій», – зазначив Добродомов.

Фото: tvoemisto.tv