Львівські супермаркети приєднуються до Дня без поліетилену

Низка торгових мереж у Львові готова підтримати міську ініціативу відмови від поліетиленових пакетів.
Про це у себе на сторінці у Фейсбуку повідомила голова екологічної комісії ЛМР, депутат фракції «Народний контроль» Ірина Оршак за результатами брифінгу, який відбувся сьогодні, 28 березня.
Наразі, за словами Оршак, є домовленість про те, що 9 квітня відомі торгові мережі підтримають акцію День без поліетилену. Зокрема «Ашан», «Близенько», АТБ, «Сільпо», «Фест Локал» та «Арсен». Цього дня замість звичних пакетів біля кас будуть альтернативні екоупакування. Надалі у місті стартують просвітницькі заходи, які триватимуть до 3 липня.

«Наша мета – зменшити до мінімуму використання шкідливого поліетилену у побуті, зменшити генерування поліетиленових відходів. За один день цього не досягнути, але якщо вдатися до цілого комплексу заходів – практичних, просвітницьких – то результат буде. Тішить, що нашу ініціативу вже готові підтримати великі торгові мережі. Тобто є спільне розуміння, що Львів, як сучасне місто, має жити в екостилі», – говорить Ірина Оршак.

Нагадаємо, голова екологічної комісії Ірина Оршак вже неодноразово виступала з ініціативами і пропозиціями щодо реалізації роздільного сортування у Львові, відмови від використання поліетиленових пакетів, запуску просвітницьких заходів для популяризації життя в екостилі.